UWAGA KLASY IV – VIII !!!

OSOBY ZAINTERESOWANE WYKUPIENIEM OBIADÓW

W MAJU PROSZONE SĄ O DOKONANIE WPŁATY
W WYSOKOŚCI  KL. IV – VI -  19,00

VII - VIII -  14,25

W DNIACH

OD 11 DO 13 MAJA 2021 R.

Wpłata powinna wpłynąć najpóźniej do dnia 13.05.2021 r. na konto szkoły !

WPŁACAMY W Y Ł Ą C Z N I E  na rachunek bankowy

Szkoły Podstawowej Nr 52
im. dr Ireny Białówny w Białymstoku, ul. Dojlidy Górne 48:

Bank Polska Kasa Opieki SA

W tytule przelewu należy wpisać: obiady MAJ, nazwisko, imię i klasę dziecka.

Z Rodziną po Zdrowie

WYNIKI IV EDYCJI RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Z Rodziną po Zdrowie”

Szkoła Podstawowa Nr 52 im. dr Ireny Białówny w Białymstoku we współpracy z Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała po raz czwarty rodzinny konkurs plastyczny „Z RODZINĄ PO ZDROWIE”. Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia rodziny, odwoływanie się do nieprzemijających wartości w życiu człowieka, rozwijanie i prezentacja pasji plastycznych rodzin, rozwijanie inwencji twórczej przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, wzmacnianie więzi międzypokoleniowych. Konkurs, jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodzin. Komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczniów:

Wyróżnienia:

· Artur Dudek, SP 20

· Daria Butkiewicz, SP 20

· Iga Zmitruk, SP 20

· Gabriela Olchowik, SP 34

· Martyna Zuzannna Olchowik, SP 34

· Franciszek Mieleszkiewicz, PS82

· Maria Samocik, PS49

· Oliwia Minkiewicz, SP 52

· Dominika Dudek, SP 20

Nagrody:

· Zuzanna Giesko SP 12

· Rozalia Andraka, SP 52

· Katarzyna Kalinowska, SP 20

· Lena Dudzicz, SP 38

· Mateusz Surmasiewicz, SP 52

Wszystkim uczestnikom , ich rodzinom i opiekunom serdecznie dziękujemy

i gratulujemy!

Przypominamy, że warunkiem otrzymania nagrody jest dostarczenie wyróżnionej pracy w dniu odbioru nagrody. Zapraszamy po odbiór dyplomów i upominków od 17 do 31 maja 2021 roku (SP 52, ul. Dojlidy Górne 48). W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obiady

O G Ł O S Z E N I E     KLASY „0” - III

WPŁAT   NA   OBIADY   ZA   MIESIĄC    MAJ

W WYSOKOŚCI  KL. I – III  -  66,50

„0”   -  90,25

(UWAGA !    Rodzice I- III, którzy w kwietniu dokonali wpłaty w wysokości 23,75 zł wpłacają kwotę 57,00 zł.  W przypadku wątpliwości proszę o kontakt z sekretariatem tel. 85 741 94 52)

DOKONUJEMY W DNIACH

OD 28 KWIETNIA DO 4 MAJA 2021 R.

Wpłata powinna wpłynąć najpóźniej do dnia 04.05.2021 r. na konto szkoły !

WPŁACAMY W Y Ł Ą C Z N I E  na rachunek bankowy

Szkoły Podstawowej Nr 52
im. dr Ireny Białówny w Białymstoku, ul. Dojlidy Górne 48:

Bank Polska Kasa Opieki SA

W tytule przelewu należy wpisać: obiady MAJ, nazwisko, imię i klasę dziecka.

Konkurs czytelniczo-historyczny

W związku ze zbliżającą się 230.rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-go Maja i Dniem Bibliotekarzy i Bibliotek ogłaszamy konkurs na przygotowanie dowolną techniką strony z komiksu lub plakatu. Praca powinna nawiązywać do tematyki tego święta.

Termin nadsyłania do 14 maja. Przewidujemy nagrody.

REKRUTACJA DO ŚWIETLICY

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ 2021/2022

DRODZY RODZICE!

PRZYPOMINAMY DLA ZAINTERESOWANYCH UCZĘSZCZANIEM DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ O KONIECZNOŚCI SKŁADANIA WNIOSKÓW NA KOLEJNY ROK SZKOLNY 2021/2022

Bardzo prosimy dostarczyć wnioski w terminie: do 14.05.2021

Wnioski w wersji papierowej są wyłożone w wejściu do szkoły

Wicedyrektor Agnieszka Sajewska

Wychowawcy świetlicy

Wypożyczenia książek w bibliotece szkolnej

Przypominamy, że biblioteka szkolna pracuje codziennie w godzinach 8:00-16:00

( od października 2020 r. dokonuje się wypożyczeń zdalnych)

Chcąc dokonać wypożyczenia książki, należy napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu proszę podać tytuł książki i dane osoby wypożyczającej (imię ,nazwisko, klasa).

Na każdy mail biblioteka szkolna odpowiada, pisząc, że książka jest do odbioru. Książki(podpisane przez bibliotekarza ) odbieramy  przy wejściu do szkoły, znajdują się one w kartonie WYPOŻYCZENIA. Jeśli ktoś chce zdać pozycję przeczytaną( do książki wkłada informację, kto ją przyniósł), umieszcza  w innym kartonie -  z napisem ZWROTY.

Biblioteka SP 52

Rekrutacja do klasy I

Lista kandydatów przyjętych

Lista kandydatów nieprzyjętych

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych spoza obwodu szkoły podpisują oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia do I klasy szkoły podstawowej, w terminie do 31 marca 2021r. do godz. 15.00. Wzór oświadczenia znajduje się poniżej oraz jest do pobrania w szkole. Opcjonalnie istnieje możliwość elektronicznego potwierdzenia woli zapisu poprzez przesłanie skanu podpisanego oświadczenia na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Brak złożenia ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca i będzie skutkować skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych. Dziecko nie zostanie przyjęte do placówki.

Oświadczenie potwierdzenia woli