Rekrutacja 2021/2022 – do klasy I szkoły podstawowej

Nabór do klasy I

POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE

Złożenie wniosku o przyjęcie do klasy I wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

od 24 lutego 2021 r. do 8 marca 2021 r. do godz. 15.00
POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

od 31 maja 2021 r. do 7 czerwca 2021 r. do godz. 15.00.

Więcej informacji na stronie urzędu miejskiego

Dokumenty dostępne będą od dnia 24 lutego 2021 r. na stronie
 www.bialystok.elemento.pl

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Lista kandydatów nie zakwalifikowanych

Lista kandydatów przyjętych

Lista kandydatów nieprzyjętych

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych spoza obwodu szkoły podpisują oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia do I klasy szkoły podstawowej, w terminie do 31 marca 2021r. do godz. 15.00. Wzór oświadczenia znajduje się poniżej oraz jest do pobrania w szkole. Opcjonalnie istnieje możliwość elektronicznego potwierdzenia woli zapisu poprzez przesłanie skanu podpisanego oświadczenia na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Brak złożenia ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca i będzie skutkować skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych. Dziecko nie zostanie przyjęte do placówki.

Oświadczenie potwierdzenia woli