Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności

Dzień tygodnia

Imię i nazwisko nauczyciela

Godzina

Sala

Poniedziałek

Julitta Nieścieruk

7.00 - 8.00

19

Edyta Skowrońska-Giziewicz

14.15 - 15.15

38

Patrycja Ostrowska

15.10 - 16.10

6

Małgorzata Radulska

7.00 - 8.00

7

Małgorzata Sojko

16.00 - 17.00

102

Klaudia Rutkowska

13.25 - 14.25

21

Kamil Zdzienicki

16.45 - 17.45

pokój nauczycieli w-f

Agnieszka Haponik

15.55 – 16.45

31

Grażyna Siwerska - Mandziuk

14.15 – 15. 15

22

Paulina Hryniewicz

15.00 – 16.00

7

Elżbieta Druć

10.30 – 11.30

zaplecze świetlicy

Martyna Falkowska

12.15-13.15

sala 0B

Kamil Surowiec

14.15 – 15.15

pokój nauczycieli w-f

Paweł Brzosko

7.00 – 8.00

34

Wtorek

Justyna Siemieniuk

11.15-12.15

21

Patrycja Kisielewska

14.15 – 15.15

19

Piotr Sulima

15.05 – 16.05

22

Joanna Błaszko

15.05 – 16.05

biblioteka

Mariola Horoszko

15.05 – 16.05

7

Andrzej Kazmierowicz

15.55 – 16.55

pokój nauczycieli w-f

Joanna Mańkowska

10.15 – 11.15

21

Beata Borys

8.00 – 9.00

gabinet wicedyrektora

Anna Rogowska

8.00 – 9.00

gabinet dyrektora

Bogumiła Czyżewska

7.00 – 8.00

34

Sandra Skowrońska

10.30 – 11.30

pokój nauczycieli w-f

Radosław Połubiński

14.15 – 15.15

pokój nauczycieli w-f

Środa

Urszula Kitlasz

15.05 – 16.05

25

Natalia Wilczyńska-Rząca

15.20-16.20

8

Paulina Czerech

7.00 – 8.00

37

Marta Sikorska

15.05  - 16.05

31

Dorota Orłowska

15.45 – 16.45

24

Marzena Woronko

15.15 – 16.15

12

Elżbieta Kowalewska

15.45 – 16.45

15

Zofia Adamowicz

16.00 – 17.00

12

Krystyna Nowińska

14.15 – 15.15

pokój nauczycieli w-f

Joanna Szymborska

7.30 – 8.30

21

Katarzyna Artemiuk

7.00 – 8.00

36

Agnieszka Sajewska

14.30 – 15.30

gabinet wicedyrektora

Katarzyna Sołowiej

15.00 – 16.00

21

Weronika Rybnik

15.10 – 16.10

pokój nauczycieli w-f

Czwartek

Paulina Olempiejuk

15.55 – 16.55

36

Elżbieta Zgiet

14.20 – 15.15

24

Marzena Ułanowska

15.30 – 16.30

21

Hubert Duchnowski

7.45 – 8.45

21

Krystyna Dunda

15.45 – 16.45

37

Małgorzata Kurianowicz 

11.30 – 12.30

15

Martyna Kurpiewska 

12.15 – 13.15

15

Piątek

Julita Kamińska

8.40 – 9.40 

21

Aneta Wysocka

14.15 – 15.15

18

Monika Ambrożej

7.45 – 8.45

24

Joanna Krawczuk – Skowrońska

11.00 – 12.00

biblioteka

Krzysztof Popowski

15.10 – 16.10 

pokój nauczycieli w-f

Grzegorz Drzymkowski

7.00 – 8.00

31

Anna Radziszewska

15.10 – 16.10

9

Teresa Kluczuk

15.10 – 16.10 

20

Dariusz Szehidewicz

15.10 – 16.10

34

Alicja Suchowierska

14.45 – 15.45

8

Elżbieta Chmielewska – Ryś 

7.00 – 8.00

28 

Tomasz Kowalczuk

7.00 – 8.00

38

Monika Szwinkowska

11.15 – 12.15

sala 0B

Marta Popławska

10.15 – 11.15 

zaplecze świetlicy