Dzień otwarty

Dzień otwarty rozpoczęliśmy na hali sportowej. Pani Dyrektor Anna Rogowska serdecznie powitała wszystkich obecnych. Chwilę później mogliśmy oglądać część artystyczną. Jako pierwsze wystąpiły nasze przedszkolaki z przedstawieniem „Na straganie”, których to występ wzbudził głośny aplauz widowni. Grupa taneczna „Hopsaki” ze swoją prowadzącą - panią Małgosią rozruszała zgromadzone towarzystwo. Damian i Seweryn na keyboardzie, Amelia na wiolonczeli- jakże oni grają! Kto nie słyszał, niech żałuje.

Klasy I piosenką „Puk, puk, to ja” skradły serca, a w magiczny świat tańca i baletu zaprosiła nas Marta. Następnym punktem programu było zwiedzanie szkoły i udział w licznych zabawach ruchowych i intelektualnych przygotowanych przez kadrę nauczycielską oraz nasze dzieci. Serca najmłodszych skradł tor przeszkód przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Fotobudka – to dopiero zabawa. Były przebieranki i ogromna radość. Klocki, puzzle, rebusy, zgadywanki, kolorowanki, szarady, balony, cukierki, lizaki, photony, roboty, kafejka Rady Rodziców i wiele, wiele więcej. Łzy najmłodszych – ,,(…) bo już jest koniec’’ – mówiły same za siebie. Zapraszamy do nas!