Dzień Edukacji Narodowej

Dzień 14.10.2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Zajęcia opiekuńcze w świetlicy w godzinach 6:30- 17:00.

Eko JA, Eko TY, Eko MY

Drogi Rodzicu, Nauczycielu, Pracowniku Szkoły,

Mieszkańcu Osiedla Dojlidy Górne!

W ramach innowacji „Eko JA, Eko TY, Eko MY”

zapraszamy do naszej szkoły w poniedziałek 7 października 2019 r.  przed konsultacjami

od godz. 16.00 do godz. 16.45

( przed głównym wejściem do szkoły lub w razie niepogody- korytarz na parterze)

na wymianę kwiatów, cebul, bylin lub krzewów.

W Twoim ogrodzie rozrosły się rośliny? Możesz się nimi podzielić lub wymienić na inne, których jeszcze nie masz w swojej kolekcji.

Niech wiosna będzie jeszcze bardziej kolorowa!

Jeżeli masz możliwość podzielenia się roślinami cieniolubnymi, pomożesz nam w ten sposób wykonać rabatę szkolną przy placu zabaw.

Eko SP nr 52

eko

Ogłoszenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 52 im. dr Ireny Białówny w Białymstoku zaprasza do składania ofert na sprawowanie opieki stomatologicznej nad uczniami, finansowane ze środków publicznych

na podstawie ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 roku o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz.U. z 2019 poz. 1078).

Kliknij po szczegóły:

Alert Pamięci

Jutro, 27.09.2019 uczniowie naszej szkoły-harcerze 40GBDW będą uczestniczyć w Ogólnopolskiej Zbiórce Alertu Pamięci w 80. rocznicę Szarych Szeregów. Piękne przesłanie od Prezydenta RP dotarło dzisiaj do Głównej Kwatery ZHP.Alert

44 Grunwaldzka Białostocka Gromada Zuchowa „ADChD” zaprasza

Osoby chętne (uczniowie klas I-III) do wstąpienia w szeregi 44 Grunwaldzkiej Białostockiej Gromady Zuchowej „ADChD” zapraszamy na zbiórkę we wtorek 01 października 2019 r. o godzinie 15.30.

Obiady

Informacje o wysokości opłat za obiady w miesiącu pazdziernik znajdują się w zakładce <ORGANIZACJA SZKOŁY>.

40 Grunwaldzka Białostocka Drużyna zaprasza

Osoby chętne do wstąpienia w szeregi 40 Grunwaldzkiej Białostockiej Drużyny Wielopoziomowej zapraszamy na zbiórkę we wtorek 24 września o godzinie 16.

Zapraszamy do biblioteki w nowym roku szkolnym 2019/2020

nowoci

Regał nowości czytelniczych - sięgnij po nie.